Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Spoarazum Holbrooke - Karadžić 
Autor/ica Poruka

Citiraj (i odgovori)
Post Re: Spoarazum Holbrooke - Karadžić
Pegy je napisao/la:
Istina je ovo za Vukovar i napad na JNA, ali vjerojatno nismo dobili zeleno svjetlo od tatice Amerikanca u tom trenutku, a mi se ponekad malo bojimo tatice. Tata neda novaca ako ne slusamo a ako nema novaca nemamo sto staviti u djep za djeparac, pa kako cemo onda iznajmiti jahtu i platiti 70 000 kuna za dan najma.

Vjerovala ili ne uopće nisu bili Amerikanci u igri, procjena generalštaba OSRH je bila da se ne isplati ići u napad...No sudeči prema ostvarenom prevarili su se.. :roll:

čet kol 14, 2008 8:07 am
Prijavi post
Profil Pošalji e-mail Web stranica

Citiraj (i odgovori)
vcacic je napisao/la:
Pegy je napisao/la:
Istina je ovo za Vukovar i napad na JNA, ali vjerojatno nismo dobili zeleno svjetlo od tatice Amerikanca u tom trenutku, a mi se ponekad malo bojimo tatice. Tata neda novaca ako ne slusamo a ako nema novaca nemamo sto staviti u djep za djeparac, pa kako cemo onda iznajmiti jahtu i platiti 70 000 kuna za dan najma.

Vjerovala ili ne uopće nisu bili Amerikanci u igri, procjena generalštaba OSRH je bila da se ne isplati ići u napad...No sudeči prema ostvarenom prevarili su se.. :roll:

A neznam moje misljenje je da bi gadno slomili zube da smo ih onda napali jer oni su to i potajno cekali ali nisu se nadali otporu gerilskom u samom gradu i to ih je lagano zderalo iz nutra...

čet kol 28, 2008 12:34 am
Prijavi post
Profil Pošalji e-mail

---------
Citiraj (i odgovori)
Cobra je napisao/la:

A neznam moje misljenje je da bi gadno slomili zube da smo ih onda napali jer oni su to i potajno cekali ali nisu se nadali otporu gerilskom u samom gradu i to ih je lagano zderalo iz nutra...

Jel ti imaš uvid u statistike...Mislim ono koliko im je taj
gerilski otpor nanio gubitaka? :mrgreen:

čet kol 28, 2008 6:20 pm
Prijavi post
Profil Pošalji e-mail Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Možeš započinjati nove teme.
Možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.