Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Restoran Lamut,Vinkovci 
Autor/ica Poruka

Citiraj (i odgovori)
Post Restoran Lamut,Vinkovci
Dakle restoran Lamut iz Vinkovaca je jedan vrlo popularan i dobro posjećen restoran. Klopa je dobra,malo skuplja ali... Ovo nije reklama za njih već ukazivanje na to što si sve dozvoljavaju "gazde".

Osoblje,konobari i kuhari, se mjenjaju brže nego ča . I to na kakav i bezobrazan način. Poslije ove priče što sam ju čula sinoć neću više nikada tamo jesti!!!
Otpustili su konobara,ko zna kojeg po redu, ali ono što je poslije bilo zaprepastilo me je. U rješenju koje su dali otpuštenom konobaru napisali su da je mjesecima opominjan zbog neposluha (laž prva), da je neljubazan prema gostima (laž druga), da je lijen (laž treća).... Da ja sad tu sve ne nabrajam... Čovjek će teško naći drugi posao s takvim otkaznim rješenjem. Konobari inače rade po cijele dane od 7 ujutro do 11 ili 12 naveče,ne smiju sjesti,ne smiju zapaliti cigaretu, skoro po ne smiju disati.
Otpušteni konobar se malo raspitivao zbog tog rješenja i doznao je da gazdi Lamutu ne može ama baš ništa jer uredno daje mito.
A da je rješenje takvo da bi mogao zaposliti sa biroa novog konoara i dobiti poticaj od 45 tisuća kuna!!!

Ostala sam bez riječi. Ali i nije me to toliko začudilo.

pet kol 29, 2008 11:51 am
Prijavi post

Citiraj (i odgovori)
Post Re: Restoran Lamut,Vinkovci
nepoznata je napisao/la:
Dakle restoran Lamut iz Vinkovaca je jedan vrlo popularan i dobro posjećen restoran. Klopa je dobra,malo skuplja ali... Ovo nije reklama za njih već ukazivanje na to što si sve dozvoljavaju "gazde".

Osoblje,konobari i kuhari, se mjenjaju brže nego ča . I to na kakav i bezobrazan način. Poslije ove priče što sam ju čula sinoć neću više nikada tamo jesti!!!
Otpustili su konobara,ko zna kojeg po redu, ali ono što je poslije bilo zaprepastilo me je. U rješenju koje su dali otpuštenom konobaru napisali su da je mjesecima opominjan zbog neposluha (laž prva), da je neljubazan prema gostima (laž druga), da je lijen (laž treća).... Da ja sad tu sve ne nabrajam... Čovjek će teško naći drugi posao s takvim otkaznim rješenjem. Konobari inače rade po cijele dane od 7 ujutro do 11 ili 12 naveče,ne smiju sjesti,ne smiju zapaliti cigaretu, skoro po ne smiju disati.
Otpušteni konobar se malo raspitivao zbog tog rješenja i doznao je da gazdi Lamutu ne može ama baš ništa jer uredno daje mito.
A da je rješenje takvo da bi mogao zaposliti sa biroa novog konoara i dobiti poticaj od 45 tisuća kuna!!!

Ovakve stvari radi velik broj privatnika, samo sto vecina njih vrati ljude na biro, pa onda oni rade malo na crno i zatim ih nakon nekog vremena povuce sa biroa ili tako nekako ima neka fora kako to oni rade. A uredno kupe velike novce za poticaj zaposljavanja...

Ovo je jedan od drasticnih primjera kako to radi jedan ugostitelj...

pet kol 29, 2008 3:57 pm
Prijavi post
Site Admin

---------
Citiraj (i odgovori)
Post Re: Restoran Lamut,Vinkovci
nepoznata je napisao/la:

Nakon ovakve priče uopče Više ne idem niti preporučam taj restoran...
Bio sam tamo 2-3 puta i više neću ići...

sub ožu 07, 2009 3:31 pm
Prijavi post
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Možeš započinjati nove teme.
Možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži: