Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Priča majke s bolesnim djetetom 
Autor/ica Poruka
Site Admin

Citiraj (i odgovori)
Post Priča majke s bolesnim djetetom
Evo jedan priča koju sam dobio na e-mail od A.P. iz Slavonskog Broda.
Priču prenosim u cjelosti:

bit ću kratka sa svojim problemom. ne volim pričati o politici jer me puno toga nervira kod te teme,jer je puno nepravde koja se ne može ispraviti niti za 300 godina. bilo bi super kad bi se moglo i za 300 godina nešto riješiti. lakše mi je u životu kad ne čujem za riječ politika.
ja sam majka bolesnog djeteta,boluje od zloćudnog tumora. za tu bolest nažalost nema lijeka,to svi znamo,djeca umiru svaki dan. moje je za sada ok, ali moji živci nisu ok,psiha itd.nisam više sposobna za posao koji sam radila prije, tj. uznemirim se kad mi dijete nije pred očima i sat vremena, ako me itko može razumijeti. na bolovanju sam već dvije godine, dijete se još uvijek liječi,slabo jede, nalazi su mu uvijek u neredu zbog terapija, nervozno je i treba mu majka. moja doktorica kaže kako nisam bolesna i da sam sposobna za posao i da mi je dijete zdravo, te da ja sa bolovanjem osiguravam sebi egzistenciju (1200 kn).dođe mi da joj pljunem u lice. mnogi nisu čuli da djeca mogu biti tako teško bolesna, a ni roditelji ne mogu biti normalni pokraj takvih problema. pozdrav

sub kol 16, 2008 11:32 am
Prijavi post
Profil Pošalji e-mail

Citiraj (i odgovori)
Post Re: Priča majke s bolesnim djetetom
hrvatskobratstvo je napisao/la:

bit ću kratka sa svojim problemom. ne volim pričati o politici jer me puno toga nervira kod te teme,jer je puno nepravde koja se ne može ispraviti niti za 300 godina. bilo bi super kad bi se moglo i za 300 godina nešto riješiti. lakše mi je u životu kad ne čujem za riječ politika.
ja sam majka bolesnog djeteta,boluje od zloćudnog tumora. za tu bolest nažalost nema lijeka,to svi znamo,djeca umiru svaki dan. moje je za sada ok, ali moji živci nisu ok,psiha itd.nisam više sposobna za posao koji sam radila prije, tj. uznemirim se kad mi dijete nije pred očima i sat vremena, ako me itko može razumijeti. na bolovanju sam već dvije godine, dijete se još uvijek liječi,slabo jede, nalazi su mu uvijek u neredu zbog terapija, nervozno je i treba mu majka. moja doktorica kaže kako nisam bolesna i da sam sposobna za posao i da mi je dijete zdravo, te da ja sa bolovanjem osiguravam sebi egzistenciju (1200 kn).dođe mi da joj pljunem u lice. mnogi nisu čuli da djeca mogu biti tako teško bolesna, a ni roditelji ne mogu biti normalni pokraj takvih problema. pozdrav

Pa to je veliki problem naša "socijalna" politika ide k tome da
se trudnicama dijele otkazi, da majke s bolesnom djecom ne
smiju na bolovanje...radno vrijeme polagano klizi na 12 sati dnevno..
Uskro pa će uvjeti rada biti kao za vrijeme industrijske revolucije.. :roll:

ned kol 17, 2008 7:33 pm
Prijavi post
Profil Pošalji e-mail Web stranica
Site Admin

Citiraj (i odgovori)
vcacic je napisao/la:
hrvatskobratstvo je napisao/la:

Pa to je veliki problem naša "socijalna" politika ide k tome da
se trudnicama dijele otkazi, da majke s bolesnom djecom ne
smiju na bolovanje...radno vrijeme polagano klizi na 12 sati dnevno..
Uskro pa će uvjeti rada biti kao za vrijeme industrijske revolucije.. :roll:

Zaista lagano ali sigurno idemo prema zapadnom sistemu razmišljanja.
"Dok sam zdrav i mogu raditi sve je u redu, kada više nisam zdrav nitko me ne treba"

uto kol 19, 2008 11:04 pm
Prijavi post
Profil Pošalji e-mail

---------
Citiraj (i odgovori)
Na žalost ovakve priče su sve češće na našim prostorima! kako li samo vlastodršci mogu mirno spavati pored ovakvih problema u zemlji koju vode!

uto kol 26, 2008 12:35 pm
Prijavi post
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Možeš započinjati nove teme.
Možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži: