Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
N.K. Turopolje! 
Autor/ica Poruka

Citiraj (i odgovori)
Post N.K. Turopolje!
Ovako većina članova foruma je pročitala moj topic o malverzacijama u N.K. Turopolje ili ako ćemo u detalje da netko neovlašteno toči benzin na račun kluba. Prije tjedan dana javili su mi se "dečki" iz kluba i zamolili da obrišem spomenuti topic, jer oni žele ustanovit što se točno dogodili i sami rješiti spomenuto pitanje. I sad opet se o mene traži nakon svega da kažem riječ dvije...Pa šta ja više imam govorit uzeli ste stvar u svoje ruke ja sam samo prenio riječi osobe koji mi je u povjerenju reko što je vidio i bla..bla.. Uglavnom reko sam vam o kome se radi i šta je na stvari pa sami provjerite..Već godinama kruže jako čudne priče o klubu...
ukoliko utvrdite da je sve to trač, možete slobodno imenovati osobu
koja je meni to sve rekla i njene motive...
Jučer se od mene zahtjevalo da napišem imenom i prezimenom tko je učinio šta, tako da ne ispada da su svi ljudi u klubu nepošteni i sl...
Ja sam uvjeren da to ako se je dogodilo da je to čin pojedinca i da
je većina članova kluba poštena...
Ja neću imenovat nikoga, jer će se opet sve svesti na rekla-kazala..
Sami ste pokrenuli akciju i sami želite pomest ispred svoga praga,
kada ustanovite što se točno dogodilo..molio bih vas da napišete sami ako oćete imenujte ljude..ako ne ne morate...al fala Bogu svi ste pismeni ljudi..i ako se želite očitovat o spomenutom slučaju..slobodno
to učinite, jer ovaj forum je otvoren za sve ljude dobre volje...
HVALA!

pet lis 03, 2008 1:47 pm
Prijavi post
Profil Pošalji e-mail Web stranica

Citiraj (i odgovori)
Post Re: N.K. Turopolje!
Sve sta je navedeno je ok....ali cemu je zapocena ta tema i cemu istrazivanje unutar kluba....moje misljene je da je to nepotrebno.....jer sve sta je trebalo biti navedeno u postu a nije to je ime i prezime te osobe.......

uto ožu 03, 2009 10:41 am
Prijavi post

Citiraj (i odgovori)
umjesto da širimo te lažne glasine trebali bi napravit stranicu za Nk Turopolje gdje bi bili svi rezultati odigranih utakmica te sva poboljšanja koja su napravljena u klubu od kad je stvorena nova uprava s novim predsjednikom...od tada je stvoren veliki napredak,a još se i danas radi na poboljšanju zgrade kluba i okolini,još samo fale rezultati ali i to će doći s vremenom....HVALA...
NAVIJAČ NK TUROPOLJE

sri ožu 04, 2009 1:01 pm
Prijavi post

Citiraj (i odgovori)
POZDRAV MOJEM KLUBU I NAŠIM NAVIJAČIMA !!!
HTIO BIH SE UKLJUČITI U OVO RAZGLABANJE SA DVIJE TRI RIJEČI !
SVI VI KOJI NEMATE NIŠTA SA OVIM KLUBOM KANITE GA SE .SVI VI KOJI NEVOLITE OVAJ KLUB , NEMOJTE SE DIRAT U NJEGA .
SVI VI KOJI NEZNATE DA IMA LJUDI KOJI VOLE OVAJ KLUB , NEMOJTE VODIT BRIGU O TOME KO ČE ŠTA RADIT U NJEMU .
U POTPUNOSTI SE SLAŽEM SA PRIJATELJIMA KLUBA KOJI SU KOMENTIRALI IZJAVU VEDRANA ČAČIČA, TE IM DAJEM VELIKU PODRŠKU.
BILO BI LIJEPO DA SE STAVE I NEKE FOTKE , NEKA RAZMIŠLJANJA NAŠIH NAVIJAČA ,UZ SVE TE TABLICE , POBJEDE I PORAZE .
KLUB NE VODI POJEDINAC , NEGO LJUDI KOJI GA VOLE .

POZDRAV NAVIJAČIMA I SVIM LJUBITELJIMA NK TUROPOLJA

PALESTINAC

čet ožu 05, 2009 3:33 pm
Prijavi post

---------
Citiraj (i odgovori)
DRAGI NAŠ VEDRANE...
SAD SI ME STVARNO RASPIZDIO,NEMOJ PISAT NIŠTA AKO NEMAŠ MUDA OBJAVIT IME TOG ČOVJEKA.NOGOMETNI KLUB TUROPOLJE OSTAVI NA MIRU JER U NJEMU RADE(BESPLATNO) PUNO DOBRIH LJUDI,TEBI VJEROVATNO NEPOZNATIH KAD TE U TUROPOLJU NITI NEMA.NIKAD NISI NI ZAKORAČAO U NAŠ KLUB,NIKADA NIŠTA DOBROG ZA NJEGA NAPRAVIO PA NEMAŠ NI PRAVO PO NJEMU PLJUVAT.MOLIO BIH TE DA SE NA OVOM ISTOM FORUMU ISPRIČAŠ SVIM LJUDIMA KOJI TAMO TROŠE SVOJE DRAGOCJENO SLOBODNO VRIJEME,KAO I DA ISPRAVIŠ NETOČAN NAVOD DA JE NETKO NA TEBE VRŠIO PRITISAK.OPET TI KAŽEM,AKO JE NETKO I TO RADIO U ŠTO NE VJERUJEM NAPIŠI NJEGOVO IME I PREZIME.
ISPRIKU OČEKUJEM VRLO BRZO JER ČU U PROTIVNOM BIT PRISILJEN OCRNIT TEBE(LAŽNO)KAO ŠTO SI I TI OCRNIO NAS DESETAK.
AKO IMAŠ KAKVIH PITANJA ILI TI NEŠTO NIJE JASNO
JA SAM IGOR LOVRENOVIĆ-DRAGE LUČANA 11 TUROPOLJE
BROJ TELEFONA 098-779612

IMAŠ POZDRAV IZ(NAŠEG)LIJEPOG TUROPOLJA

Zadnji/a bumpirao/la Anonymous on sub ožu 03, 2012 11:23 am.

sub ožu 03, 2012 11:23 am
Prijavi post
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Možeš započinjati nove teme.
Možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: