Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Ljudi u HZZOu 
Autor/ica Poruka

Citiraj (i odgovori)
Post Ljudi u HZZOu
Jucer sam bio produziti partcipaciju, razocarao sam se na ured HZZO u koji sam isao (ured u Nasicama).
Prvi covjek koji me je primio je stariji gospodin koji je tipkao ime i prezime na kompjuteru otrilike 2 minute i doslovno trazio tipke na tipkovnici. Nakon toga me je primila druga osoba koja je prije mog dolaska na red pricao sa nekom gospodjom cca 20 min.dok smo nas 10tak cekali.
Ured je u katastrofalnom stanju nema klime, stolice su kao da su dosle iz Ukrajne...

Mladih ljudi nema, a i oni koji rade imam osjecaj da su zaposleni kao politicki podobni...

Razocarao sam se totalno...
Procedura dobivanja jednog papirica je zaista uzasna i papirologija koja je potrebna za to je tolika da se zapitate trebali Vam uopce oslobadjanje od placanja doktora...Kada cete ionako morati platiti za bilo kakve komplikacije...

čet srp 24, 2008 8:58 pm
Prijavi post

Citiraj (i odgovori)
Post Re: Ljudi u HZZOu
Ništa novo, takve su naše institucije u mnogim gradovima...

sub kol 02, 2008 9:10 am
Prijavi post
Profil Pošalji e-mail

Citiraj (i odgovori)
To je i dobro nemojte samo pokušavati u Sisku zvati hitnu.Doktora nemaju a ono što imaju
nemojte ni pokušavati zvati jer oni procjenjuju kad ce ici na teren.Pomažu jedino prijetnje,nažalost.

uto kol 05, 2008 2:26 pm
Prijavi post
Profil Pošalji e-mail Web stranica

Citiraj (i odgovori)
Crosk u Sisku nemoj ni tražit pomoć od doktora, jer osim Krvavice nitko drugi niti nezna radit. Što se pak HZZO-a tiče imam sreću šta mi susjeda radi tamo pa sve što treba mi dostavi na kućnu adresu tak da nemam problema sa formalnostima, prošećem se 100 metara nis cestu kažem susjedi kraj treba, ona to obavi dok je na poslu i gotovo.. :mrgreen:

sri kol 06, 2008 11:23 am
Prijavi post
Profil Pošalji e-mail Web stranica

Citiraj (i odgovori)
vcacic je napisao/la:
Crosk u Sisku nemoj ni tražit pomoć od doktora, jer osim Krvavice nitko drugi niti nezna radit. Što se pak HZZO-a tiče imam sreću šta mi susjeda radi tamo pa sve što treba mi dostavi na kućnu adresu tak da nemam problema sa formalnostima, prošećem se 100 metara nis cestu kažem susjedi kraj treba, ona to obavi dok je na poslu i gotovo.. :mrgreen:

Ti si jedan od ljudi koji imaju srece, pa idu preko veze, sto je na zalost nasa realnost.
Bez veze nema nista...

pon kol 11, 2008 7:47 am
Prijavi post
Site Admin

---------
Citiraj (i odgovori)
Pegy je napisao/la:
vcacic je napisao/la:

Ti si jedan od ljudi koji imaju srece, pa idu preko veze, sto je na zalost nasa realnost.
Bez veze nema nista...

Na žalost ispada da je tako, a takav način rada je samo jedan od koraka do korupcije i mita.
Kada tada ćeš ti tome čovjeku vratiti uslugu, a jednom će on postati proračunat i trebati će mu baš nešto što mu možeš ti dati ili odraditi....
i tako to otpilike kreće, ne uvijek ali često zna biti upravo tako...

Zadnji/a bumpirao/la Anonymous on sub ožu 03, 2012 11:39 am.

sub ožu 03, 2012 11:39 am
Prijavi post
Profil Pošalji e-mail
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Možeš započinjati nove teme.
Možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži: