Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Kakve mi to načelnike imamo? 
Autor/ica Poruka

---------
Citiraj (i odgovori)
Post Kakve mi to načelnike imamo?
Nakon dugo vremena prisustvao sam jednoj nogometnoj utakmici u svom rodnom mjestu Beljevini i ostao sam šokiran činjenicom da neke susjedne općine imaju kauboje za načelnike. Radi se o gospodinu Goranu Đaniću, načelniku opčine Podgorač. Gospodin Đanić je u više navrata zvao i nudio glavnom sucu utakmice novce kako bi on sudio za NK Slogu Podgorač. Nakon što je utakmica krenula u drugom pravcu i gostujuča ekipa Sloge odigrala toliko loše da niti jedan sudac nije mogao okrenuti rezultat gospodin se pred mnoštvom ljudi obrušio na suca. Dotični sudac radi u vojsci, pa mu je gospodin Đanić osim vrijeđanja cijele obitelji i prijetio premještajem i maltretiranjem nadređenih.

Najviše me zgrozila činjenica da je Đanić jedan od ljudi u Nogometnom savezu u Našicama te da je prijetio sucu kako više nikada neće suditi niti jednu utakmicu, te kako će on birati suce. Mnogi su ljudi, čak i gledaoci gostujuće ekipe ustvrdili da je utakmica zasluženo dobijena te da je sve od strane suca bilo korektno. Jedino je gospodin Đanić bio nezadovoljan suđenjem i činjenicom da glavni sudac nije uzeo novac od njega i sudio za njegovu ekipu. Poslje utakmice su ljudi potvrdili kako je to „normalno“ ponašanje Đanića i kako on inače plača dodatne suce za pristrano suđenje.

Nakon što je sve završilo ostao sam zaprepašten činjenicom da takav jedan kauboj može biti načelnik općine i da ima bilo kavku funkciju u Nogometnom središtu. Kakvi su to ljudi koji biraju takvog čovijeka za načelnika i kakva je to stranka koja ističe kauboje za kandidate u bilo kakvim izborima. Sve dok ovakvi ljudi imaju bilo kakve funkcije u našem društvi biti ćemo korumpirani.

Zadnji/a bumpirao/la Anonymous on pon lip 01, 2009 6:09 pm.

pon lip 01, 2009 6:09 pm
Prijavi post
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Možeš započinjati nove teme.
Možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: